Zgłoszenia

Zgłoszenia

Magnificon EXPO to nie tylko ogrom atrakcji, konkursy Cosplay i koncerty, to także największe targi poświęcone japońskiej kulturze i popkulturze w Polsce. Chcielibyśmy zaprosić do współpracy wszelkie działalności związane z tematyką Kraju Kwitnącej Wiśni, grom komputerowym oraz planszowym, fantastyce oraz twórców rękodziała i biura podróży. Aby wystawić się na naszym konwencie należy wypełnić formularz w Systemie Nagato. Pierwszeństwo w przyjmowaniu zgłoszeń, a także przy rozkładzie stoisk na hali będą miały: wydawnictwa, sponsorzy, a także wystawcy współtworzący program konwentu.

 

 

 Pierwsza tura zgłoszń będzie przyjmowana od 19 kwietnia do 30 kwietnia. W razie wolnych miejsc odbędzie się druga tura od 4 do 15 maja. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

 

Poza wynajmem przestrzeni wyposażonej w stoliki i krzesła, istnieje możliwość najmu przestrzeni z zabudową targową. Do wyboru będą moduły w rozmiarach 2x3m oraz 2x5m oraz dowolna wielokrotność. Miejsca z zabudową zorientowane będą w centralnej części hali wystawców. Na życzenie klienta można otrzymać cennik wyposażenia dodatkowego jak regały, półki, lodówka czy inne elementy poza standardowymi ławkami, krzesłami i oświetleniem. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: wystawca@miohi.pl

Zachęcamy również do zostania sponsorem Magnificonu EXPO 2017. Więcej informacji pod adresem: wystawca@miohi.pl

Foto: Ijidofoty

Foto: EXPO KRAKÓW